Stwórz swój nowy świat od wewnątrz!

W tym 3-etapowym programie online dr Joe Dispenza nauczy Cię krok po kroku, jak tworzyć życie, ciało, zdrowie, a nawet cały świat swoich marzeń!

Cały kurs jest w całości w języku polskim z polskim lektorem lub do wyboru w języku angielskim z polskimi napisami! 

 

Czym jesteś?

Świat nie reaguje na to, czego chcesz… odpowiada na to, kim jesteś! Masz dwie możliwości podejścia do swojego życia: jako ofiara lub jako twórca swojego życia! Proces zmiany zaczyna się od uświadomienia sobie, że masz wybór w tej sprawie!

Twórca Twoich emocji

Tylko wtedy, gdy Twoje myśli i emocje są zsynchronizowane i wysyłają ten sam sygnał, Twoje intencje będą mogły wpłynąć na świat. Twoje myśli potrzebują naczynia, którym jest energia, aby były skuteczne. Ta energia pochodzi z Twoich emocji! Jeśli nauczysz się świadomie wybierać i podnosić swoje emocje, będziesz mógł zostać twórcą!

Twórca Twoich emocji

Tylko wtedy, gdy Twoje myśli i emocje są zsynchronizowane i wysyłają ten sam sygnał, Twoje intencje będą mogły wpłynąć na świat. Twoje myśli potrzebują naczynia, którym jest energia, aby były skuteczne. Ta energia pochodzi z Twoich emocji! Jeśli nauczysz się świadomie wybierać i podnosić swoje emocje, będziesz mógł zostać twórcą!

Już teraz zapewnij sobie miejsce w tym jedynym w swoim rodzaju programie w 100% za darmo!

Twoje myśli określają Twoją rzeczywistość, więc kiedy ciągle myślisz o tym samym, tworzysz tę samą rzeczywistość w kółko, dzień po dniu.

Ten jedyny w swoim rodzaju program rozpoczniemy wspólnie 17 maja 2021 roku:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nowy Ty prowadzi do nowej rzeczywistości!

Twoje myśli i emocje tworzą świat wokół Ciebie! Kształtują Twoje życie, Twoje ciało i Twoje zdrowie! Kiedy zmienisz swój wewnętrzny świat, Twój świat zewnętrzny zmieni się wraz z nim!

Ale jak?

W TYM PROGRAMIE POZNAJESZ FORMUŁĘ!

Postępując zgodnie z formułą krok po kroku, zaczniesz zmieniać swoje wnętrze i odtwarzać swoje życie, zdrowie i otaczający Cię świat!

Nauczysz się tworzyć świat od wewnątrz!

FORMUŁA

Dr Joe Dispenza opracował te ustalenia oparte na formule przez wiele lat jako kierownik warsztatów i naukowiec i współpracował z kilkoma zespołami badawczymi!

Te odkrycia zostały zebrane i przedstawione w tym wyjątkowym 3-etapowym programie!

 

Zabezpiecz swoje miejsce w tym programie już teraz

całkowicie bezpłatnie!

To jest takie proste!

 

Zapisz się

Zarejestruj się teraz, podając swój adres e-mail. To jest całkowicie bezpłatne!

Odbieraj e-maile

Otrzymuj jeden krok programu codziennie przez 3 dni.

Zacznij tworzyć!

Poznaj formułę, ćwicz ją tak często, jak potrzebujesz i zacznij tworzyć swój świat!

Już teraz zapewnij sobie miejsce w tym jedynym w swoim rodzaju programie za darmo!

Ten nowo opracowany program online obejmuje:

Intensywne lekcje

Głębokie medytacje

Godziny nauk

Formuła z dr Joe Dispenza: dostępna dla publiczności
w Polsce po raz pierwszy!

Ten ekskluzywny kurs nigdy jeszcze nie został opublikowany w Polsce!

Program zawiera najnowszą wiedzę, techniki i medytacje oparte na własnych badaniach i wynikach warsztatów dr Joe Dispenza.

Masz teraz wyjątkową okazję, aby być tam całkowicie bezpłatnie, ponieważ zaczynamy wszyscy razem w dniu 17.05.2021 r.!

Zabezpiecz swoje miejsce bezpłatnie już teraz!

Oto, co na Ciebie czeka

Jako uczestnik tego zupełnie nowego programu online otrzymasz:

3 lekcje

Na każdym poziomie dr Joe Dispenza dzieli się najnowszymi odkryciami ze swoich badań i działalności dydaktycznej. Otrzymasz bezpośrednie instrukcje i ćwiczenia, które możesz od razu wdrożyć i nauczyć się, jak zostać kreatorem swojego życia!

Proces medytacji

Z zupełnie nową serią medytacji dr Joe Dispenza wyruszysz w wewnętrzną podróż w nieznane! To jest miejsce w Twojej świadomości, gdzie może nastąpić prawdziwa zmiana, prawdziwa transcendencja i manifestacja! Otrzymasz dokładne instrukcje podczas podróży, otwierając się na głębokie doświadczenia!

Podręcznik kursu

Otrzymasz osobisty podręcznik, który zawiera podsumowania i ćwiczenia, które mają pomóc Ci w zapisywaniu tego, czego doświadczasz, organizowaniu myśli i emocji oraz zapisywaniu procesu transformacji! Te materiały szkoleniowe będą bardzo ważną częścią Twojej podróży!

Masz pytanie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi:

Jak zarejestrować się w tym programie?

Wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w formularzu rejestracyjnym na tej stronie internetowej. Otóż ​​to!

Czy cały program jest naprawdę bezpłatny?

Tak! To wyjątkowa okazja do tej części całego programu: całego 3-etapowego procesu, który obejmuje medytację i podręcznik, całkowicie bezpłatnie!

W jakim języku jest program?

Wszystkie nauki są dostępne po polsku ORAZ po angielsku. Wszystkie materiały i podręcznik będą w języku polskim.

Jak mogę udostępnić ten program moim znajomym?

Po zarejestrowaniu się w programie będziesz miał możliwość polecania programu innym, po prostu klikając przycisk udostępniania. A co najlepsze, po rekomendacji czekają na Ciebie nagrody specjalne. Szczegółowe informacje można znaleźć po zarejestrowaniu się w programie.

Dr Joe Dispenza…

…jest autorem bestsellerów New York Times’a, badaczem, kręgarzem i mówcą. Dr Dispenza podzielił się swoją wiedzą na temat neuronauki i potencjału ludzkiego z tysiącami ludzi na całym świecie. Dzięki tej wiedzy i odpowiednim narzędziom będziesz w stanie zrezygnować z codziennych destrukcyjnych nawyków, aby zamanifestować swoje wizje i osiągnąć zamierzone cele. Kreatywne podejście dr Joe Dispenza wypełnia lukę między neuronauką a ludzkim potencjałem. Wyjaśnia, jak możesz dosłownie przeprogramować swój mózg i stworzyć nowy umysł, pozwalając Ci być twórcą swojego życia!