Dziękujemy za Twój zakup!

ZANIM KONTYNUUJESZ…

Oto jak możesz ulepszyć swój kurs!

Jako uczestnik kursu Dr Joe Dispenza – Formuła masz możliwość kontynuowania swojej podróży w zaawansowanym programie. Przed kontynuowaniem kursu zapoznaj się z tą wyjątkową ofertą.

 

Twoje zamówienie jest prawie zakończone

  • 75% 75%

Nowy 7-stopniowy zaawansowany kurs mistrzowski online z dr Joe Dispenza

z polskim lektorem lub z polskimi napisami

Stań się kreatorem swojej rzeczywistości i zacznij już teraz realizować swoje marzenia.

Na tym 7-tygodniowym kursie mistrzowskim naucz się krok po kroku sprawdzonego procesu pracy ze swoimi myślami, emocjami i energiami, aby stworzyć zupełnie nową rzeczywistość i życie, którego naprawdę pragniesz.

Podczas szkolenia wprowadzającego dowiedziałeś się o sile swoich myśli i emocji w tworzeniu własnej rzeczywistości… czy chcesz teraz wykorzystać ten wgląd, aby wejść na zupełnie inny poziom w swoim życiu?

Jeśli jesteś gotowy, aby stworzyć nową przyszłość, wyjść poza swoje emocjonalne uzależnienia i negatywne stany emocjonalne bytu, aby wyleczyć swoje zdrowie i przyciągnąć wszystko, czego pragniesz w swoim życiu, kurs „Przekształć swoje przeznaczenie” to nie tylko właściwa droga dla Ciebie, ale odpowiedź na wszystkie zadane przez Ciebie pytania, co jest dla Ciebie naprawdę możliwe w tym życiu!

Tylko przez krótki czas…

zapłacisz tylko 349€ 

zamiast

699.00 €

…zyskaj nielimitowany dostęp

Możesz też płacić w łatwych ratach.

Ten 7-etapowy program zawiera szczegółowe wskazówki dotyczące:

Wiele praktycznych narzędzi, które pozwolą Ci skutecznie zmienić swoje życie i zachować zdrowy umysł i ciało.

Klucze, które pozwalają odblokować bieg życia i przygotować się na nową przyszłość.

Instrukcje, jak połączyć się z wyższymi energiami, aby odszukać potencjalne rzeczywistości i stworzyć nową przyszłość.

Wcześniej zawartość tego kursu była zarezerwowana tylko dla uczestników warsztatów zaawansowanych Joe Dispenza. Teraz możesz również uzyskać dostęp do tej wiedzy – online!

Dr Dispenza oferuje wiele prawdziwych historii i studiów przypadków zwykłych ludzi, takich jak Ty, robiąc niezwykłe rzeczy, takie jak leczenie bólu fizycznego i emocjonalnego oraz niewyjaśnionych chorób i poważnych chorób. Usłyszysz inspirujące przesłania zwykłych ludzi, którzy dokonują niezwykłych rzeczy przy użyciu najnowszych technik i ćwiczeń, których dr Dispenza nauczał na swoich warsztatach i seminariach. Ty również możesz doświadczyć tych samych wyników, jeśli będziesz regularnie stosować te techniki.

„Przekształć swoje przeznaczenie” – 7 kroków do nowego życia

W tym nowym, ekscytującym kursie online „Przekształć swoje przeznaczenie” autor bestsellera New York Times’a, dr Joe Dispenza, nauczy Cię nieodłącznej mocy zmiany w każdym aspekcie Twojego życia, od poziomu komórkowego po cały plan życiowy. Czy znasz już pracę dr Joe? W takim przypadku nie będziesz zaskoczony, że ten program jest pełen wiedzy naukowej. Opierając się na indywidualnych przypadkach niezwykłych zmian, które przyniosła jego praca z tysiącami ludzi, wyjaśnia moc kwantowego wszechświata w sposób łatwy do zrozumienia, jak żaden inny. Omawia wszystko, od neuroplastyczności po różnice między sferami materii i energii, i wyjaśnia, jak uzyskać dostęp do nieskończonej liczby wymiarów, z których każdy zawiera inną potencjalną rzeczywistość. Kiedy już to opanujesz, możesz wybrać dowolną rzeczywistość. Zgadza się – możesz wybrać swoją teraźniejszość i swoją przyszłość. Możesz uleczyć to, co należy wyleczyć, znaleźć równowagę, zmienić to, co należy zmienić w swoim życiu i stworzyć rzeczywistość swoich marzeń.

Tylko przez krótki czas…

zapłacisz tylko 349€ 

zamiast 699.00 €

…zyskaj nieograniczony dostęp!

Możesz też płacić w łatwych ratach.

7-etapowy kurs mistrzowski online obejmuje następujące rozdziały:

LEKCJA 1: WPROWADZENIE

Dr Joe przygotowuje Cię do podróży do sfery kwantowej i przedstawia podstawową prawdę, która jest podstawą jego życiowej pracy: masz moc, by zmienić swoje życie, zmieniając sposób myślenia.

LEKCJA 2: UJEDNOLICONE POLA

Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do sprzętu neurologicznego, którego potrzebujesz do interakcji z boskością lub tym, co nazywamy polem ujednoliconym. W tej przełomowej lekcji dr Joe dogłębnie naucza, jak rozumieć boski przepływ i jak go używać, aby stworzyć swoją ścieżkę do przyszłości.

LEKCJA 3: PROGRAMOWANIE OŚRODKÓW ENERGETYCZNYCH

Wasze ośrodki energetyczne są istotną częścią „anatomii uzdrawiania”. Każdy ma swoją własną częstotliwość, energię i chemię, własną świadomość, a także przypisane mu określone hormony i gruczoły. Dowiedz się, jak przeprogramować swoje ośrodki energetyczne!

LEKCJA 4: ROZWÓJ PONAD SIEBIE

Podczas tej pouczającej lekcji dowiesz się, jak rozwija się mózg i jak przetwarza informacje, w tym emocje i doświadczenia. Zrozumienie różnicy między świadomym umysłem a podświadomym umysłem, wraz z tym, jak mózg reaguje na stres, daje Ci dobrą pozycję do przejęcia kontroli nad swoją przyszłością.

LEKCJA 5: CZASOPRZESTRZEŃ I PRZESTRZEŃ CZASOWA

W tej lekcji zgłębiamy ekscytujące serce fizyki kwantowej! Razem będziemy dalej rozwijać model materia kontra energia i odkrywać nowe rzeczywistości, które zawsze były wokół nas, ale które możemy teraz wykorzystać. Na szczęście, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, dr Joe potrafi wyjaśnić nawet trudne do zrozumienia pojęcia w łatwo zrozumiały sposób!

LEKCJA 6: PAMIĘTAJĄC O PRZYSZŁOŚCI

Teraz naprawdę włączamy przyspieszenie w tworzeniu Twojej przyszłości. Podczas tej lekcji dr Joe przedstawi dwa wspaniałe narzędzia, które pomogą Ci urzeczywistnić życie, którego pragniesz. Każde z tych narzędzi służy do określonego celu i zostało z powodzeniem użyte w wielu zaawansowanych warsztatach.

LEKCJA 7: WYBIERZ SIEBIE

W ostatniej lekcji dr Joe wyjaśnia, w jaki sposób możesz włączyć niesamowitą pracę, którą wykonałeś podczas tego kursu, do swojego intensywnego życia. Dowiedz się, jak bezpiecznie unikać najczęstszych problemów, które możesz napotkać, wprowadzając pracę do swojego codziennego życia.

Tylko przez krótki czas

zapłacisz tylko 349€ 

zamiast

699.00 €

…zyskaj nieograniczony dostęp!

Możesz też płacić w łatwych ratach.

Wszystko poniżej jest zawarte w Twojej specjalnej ofercie!

Jako uczestnik tego kursu otrzymasz wyłączny dostęp do wielu dodatkowych treści, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby jeszcze lepiej wspierać Cię w Twojej podróży.
Przekształć swoje przeznaczenie
7 kroków do nowego życia
z polskim lektorem lub z polskimi napisami

749 €
Podręcznik
Podręcznik do kursu online. Obszerny, 44-stronicowy podręcznik do pobrania w formacie PDF. Podsumowanie najważniejszych treści każdego rozdziału do powtórzenia i przeglądu.
49 €
Pliki audio
Wszystkie lekcje można pobrać jako pliki audio. Możesz więc pobrać pliki kursów na swój telefon komórkowy i słuchać ich w podróży!
49 €
Bonus
Medytacja „Błogosławieństwo ośrodków energii – część 1”
Nie tylko nauczysz się teorii, ale będziesz w stanie natychmiast zastosować ją w swojej medytacji.
W języku polskim
25€
Bonus 
Medytacja „Błogosławieństwo ośrodków energii – część 2”
Na kursie online dr Joe pogłębia wiedzę o tym, jak „błogosławić ośrodki energetyczne” i przenosi medytację na wyższy poziom.
W języku polskim
25€
Bonus
Dostrajanie się do nowej medytacji potencjałów – aby trwale zwiększyć poziom energii i zwiększyć siłę przyciągania, aby móc żyć najlepszą przyszłością!
25 €
Bonus
20% zniżki na licencję na oprogramowanie MindMovies. Oprogramowanie MindMovies jest ważnym narzędziem w zaawansowanych warsztatach dr Joe i pomaga w urzeczywistnianiu nowej przyszłości już teraz.
20 €
Bonus
Kurs online zapewnia również dostęp do sześciu gotowych filmów MindMovie z różnych dziedzin życia
W języku polskim

147 €
Bonus
Nagrania Flow Coaching pomogą Ci wkroczyć we własne życie!
89 €
Bonus
4-częściowe szkolenie wprowadzające
29 €
Bonus 
Film dokumentalny „(Super) naturalny umysł – sztuka i nauka transformacji” z dr. Joe Dispenza: W tym dokumencie zagłębiamy się w pozornie nadprzyrodzone zjawiska, takie jak spontaniczne wyzdrowienia i drastyczne zmiany zachodzące w krótkim czasie.
149 €
Bonus 
Rozmowa 3-amigo z dr Joe Dispenza, Gregg’iem Braden’em i Bruc’em Lipton’em: Podium o sile i możliwościach każdego człowieka! W tym filmie zobaczysz przełomową dyskusję panelową między trzema luminarzami w swojej dziedzinie!
79 €
Bonus 
Muzyka do medytacji – 4 utwory muzyczne do pogłębienia medytacji autorstwa Martin’a Kirkhaug’a,
30 €
Bonus
Występ dr Joe Dispenza na Kongresie Uzdrawiania – doświadczenie w tym ekskluzywnym nagraniu. Wzruszający występ dr Joe, podczas którego rozmawia z innymi ekspertami o nowych i wszechstronnych metodach leczenia.
89 €

Łączna wartość

1554€

Nasza cena regularna

699 €

Cena specjalna

349 €

Tylko przez krótki czas

zapłacisz tylko 349€ 

zmiast

699.00 €

…i zyskaj nielimitowany dostęp!

Możesz również zapłacić w ratach.

Twoje szkolenie obejmuje również te niespodzianki:

Niespodzianka 1

Dostrajanie się do nowych potencjałów Medytacjaa

Myśli są językiem mózgu, a uczucia językiem ciała i tak jak fale w sygnale są znacznie silniejsze, gdy są spójne, tak samo jest z tobą, gdy Twoje myśli i uczucia są zrównane. Dlatego też, kiedy masz jasne, skoncentrowane myśli na temat swojego celu, którym towarzyszy Twoje pełne pasji, emocjonalne zaangażowanie, emitujesz silniejszy sygnał elektromagnetyczny, który przyciąga Cię do potencjalnej rzeczywistości, która pasuje do tego, czego chcesz.

Wszystkie potencjały, które istnieją w polu kwantowym, istnieją w chwili obecnej elektromagnetycznie. Masz potencjał, by być zdrowym, bogatym, szczęśliwym, spokojnym, magicznym i nie tylko. Ta medytacja ma pomóc Ci stworzyć spójne wzorce fal mózgowych, zmienić Twój stan bytu i zmienić Twoją energię, aby dopasować się do potencjałów, których pragniesz!

Niespodzianka 2

Błogosławieństwo ośrodków energetycznych I

Wszystko w naszym znanym wszechświecie składa się ze światła i informacji lub energii i świadomości. Oznacza to, że Twoje ciało nie tylko składa się z tych energii, ale konsekwentnie i nieprzerwanie wysyła i odbiera światło i informacje lub energię i świadomość. Centra energii w Twoim ciele są ośrodkami informacji. Każde centrum ma splot neuronów, który jest powiązany z określonym gruczołem w Twoim ciele. Ilekroć te sploty neuronów stają się niespójne, dzieje się tak, ponieważ mózg stał się niespójny. Kiedy tak się dzieje, sploty neuronów zaczynają zmieniać ekspresję hormonalną i przewodnictwo nerwowe różnych odpowiednich narządów, tkanek i komórek w całym ciele.

Podczas tej medytacji z przewodnikiem zaczniesz aktywować swój autonomiczny układ nerwowy, aby ośrodki energetyczne Twojego ciała były bardziej zrównoważone, a pole energetyczne wokół Twojego ciała również było zrównoważone.

Niespodzianka 2

Błogosławieństwo ośrodków energetycznych I

Wszystko w naszym znanym wszechświecie składa się ze światła i informacji lub energii i świadomości. Oznacza to, że Twoje ciało nie tylko składa się z tych energii, ale konsekwentnie i nieprzerwanie wysyła i odbiera światło i informacje lub energię i świadomość. Centra energii w Twoim ciele są ośrodkami informacji. Każde centrum ma splot neuronów, który jest powiązany z określonym gruczołem w Twoim ciele. Ilekroć te sploty neuronów stają się niespójne, dzieje się tak, ponieważ mózg stał się niespójny. Kiedy tak się dzieje, sploty neuronów zaczynają zmieniać ekspresję hormonalną i przewodnictwo nerwowe różnych odpowiednich narządów, tkanek i komórek w całym ciele.

Podczas tej medytacji z przewodnikiem zaczniesz aktywować swój autonomiczny układ nerwowy, aby ośrodki energetyczne Twojego ciała były bardziej zrównoważone, a pole energetyczne wokół Twojego ciała również było zrównoważone.

Niespodzianka 3

Błogosławieństwo centrów energii II

Rozszerzając nauczanie o Błogosławieństwie Centrów Energii, dr Joe wprowadza użycie symboli, które reprezentują nowe informacje lub nowe instrukcje. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nowe doświadczenie w swoim życiu, czy wyleczyć organ w swoim ciele, poprowadzi Cię podczas tej medytacji, aby stworzyć nowe, ekscytujące i transformacje!

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Nadal nie jesteś pewien, czy ten kurs jest dla Ciebie? Nie ma problemu – po prostu spróbuj. Przetestuj kurs teraz bez ryzyka dzięki naszej 14-dniowej gwarancji satysfakcji! Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z kursu, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni – bez uzasadnienia i bez zadawania pytań!

Opcja płatności: Płać w prostych ratach

Uzyskaj dostęp do kursu już teraz, a następnie zapłać w ratach.

Tu nie chodzi o pieniądze

Czy masz obecnie problemy finansowe i nie możesz teraz wydać pieniędzy na kurs? Wyślij nam e-mail na adres poland@younity.one, opisując swoją sytuację. Chętnie spotkamy się z Tobą w miejscu, w którym się znajdujesz i pomożemy Ci uzyskać dostęp do kursu.

„Nie możemy mieć nowej przyszłości, dopóki żyjemy w przeszłości.”

Dr Joe Dispenza

Kim jest dr Joe Dispenza?

Dr Joe Dispenza dokonał przełomu jako jeden z naukowców przy nagrodzonym filmie „Co… Do We Know?”. Film został wydany w 2004 roku, a potem dr Joe Dispenza zarówno poszerzył, jak i pogłębił swoją pracę na kilka sposobów. Jego głównym zainteresowaniem jest angażowanie się w najnowsze odkrycia w dziedzinach takich jak neuronauka i fizyka kwantowa, aby nie tylko wyleczyć się z chorób, ale także stworzyć sensowne i szczęśliwe życie. Joe jest głęboko przekonany, że każda istota ludzka ma wrodzoną moc pozwalającą na osiągnięcie pełnego potencjału w każdym aspekcie swojego życia.

„Dr Joe Dispenza jest lekarzem, naukowcem i współczesnym mistykiem… W stylu, który jest prosty, bezpośredni i łatwy do zrozumienia, wplótł w jeden tom zmieniające paradygmat odkrycia nauki kwantowej i głębokie nauki, których mistrzowie poświęcili całe swoje życie.”
– z przedmowy Gregga Bradena, autora bestsellerów Human by Design i The Divine Matrix w New York Times