Świadectwa

Dr Joe jest naukowcem!

Mierzy sukces swojej pracy wynikami, jakie osiąga… Innymi słowy, pozytywnymi zmianami, które mają miejsce w życiu uczestników, dzięki jego unikalnym metodom!

Na tej stronie znajdziesz zbiór niektórych z tych wyników! Transformacje, zachodziły z ludźmi, którzy regularnie i poprawnie praktykują te metody. Są w tak dużej ilości, że możemy pokazać tylko kilka z nich.

Filmy udostępnione są w oryginalnych językach ze względu na prawa autorskie.

W 2008 roku u Bianci zdiagnozowano stwardnienie rozsiane i zaczęła doświadczać problemów z poruszaniem się i wyniszczającym bólem. Podczas medytacji na Berlin Week Long Advanced Retreat w maju 2018 r. doświadczyła wiele energii i emocji, a jej stan się poprawił.

Praca dr Joe zmieniła moje życie i dodała mi pewności siebie. Promieniuję tym i dlatego teraz wszystko do mnie przychodzi. Przyciągam rzeczy, których potrzebuję.
Dzięki jego pracy nauczyłem się nieść moje światło na świat. Jestem za to bardzo wdzięczna.

Po codziennym praktykowaniu medytacji Błogosławieństwo Centrów Energii przez 15 miesięcy Susanne nie odczuwa już objawów ostrej alergii pokarmowej.

Sabina opisuje, jak uderzyła ją trauma i strach, kiedy upadła w górach około 45 lat temu. Dostała retrospekcję z tego doświadczenia podczas „wyzwania” podczas tygodniowych warsztatów zaawansowanych w Berlinie. Dzięki medytacjom i wsparciu zespołu udało jej się przezwyciężyć chaos, połączyć się z sercem, odnaleźć spokój i determinację.

Doświadczenie Anji podczas praktykowania medytacji chodzenia z grupą podczas odosobnienia Berlin Advanced Follow-Up przypomniało jej o pięknym NDE (NDE), które miała, gdy była dzieckiem. Nie sądziła, że ​​może doświadczyć tak silnego uczucia pełni i radości, i być świadkiem takiego piękna w normalnej ziemskiej rzeczywistości… aż do medytacji w Berlinie.

Karin od wielu lat cierpi na silny ból. W zeszłym roku około 80% czasu spędziła przykuta do łóżka z powodu silnego bólu pleców i ucisku nerwów. Kiedy Karin dowiedziała się o programie Give-To-Give, złożyła wniosek i otrzymała stypendium na berlińską imprezę. Po sesji uzdrawiania grupowego podczas imprezy ból ustąpił.

Lyuba przez lata była bardzo chora, bez diagnozy medycznej. W końcu 9 miesięcy temu usłyszała o doktorze Joe i zaczęła codziennie medytować. Jej stan znacznie się poprawił i czuje, że w końcu odzyskała swoje życie.

Dr Joe następnie rozmawiał z grupą o tym, jak te „cuda” miały miejsce, ponieważ Rita zmieniła sposób, w jaki się czuła i myślała, stając się czymś więcej niż jej diagnoza.

Gudrun brała udział w tygodniowych warsztatów zaawansowanych w Berlinie z zamiarem „porzucenia dawnego siebie”. Ale ku jej zdziwieniu podczas grupowej sesji uzdrawiania doświadczyła „daru”, który sprawił, że była wolna od bólu i przepełniona miłością i wdzięcznością.

Renate opowiada nam swoją historię o tym, jak po 53 latach udało jej się odnaleźć swoją biologiczną matkę, stosując medytacje, których nauczył się dr Joe.

Elke opowiada, jak doznała złamania ręki, złamanych żeber i wewnętrznego krwawienia po upadku z drabiny. Chciała wziąć udział w kolejnym zaawansowanym warsztacie, który odbędzie się zaledwie za kilka tygodni, więc medytowała w szpitalu i skupiała się na tym, by czuć się wystarczająco dobrze, aby podróżować.

Judith doświadczyła przemocy i traumy we wczesnym dzieciństwie, a następnie została porzucona przez rodziców jako nastolatka. Jej ojciec zmarł, zanim nadarzyła się okazja do pojednania. Inna okazja pojawiła się podczas sesji Uzdrawiania Koherencji podczas tygodniowego odosobnienia. Kiedy zaczęła się sesja uzdrawiania, Judith ujrzała w wyobraźni obrazy jej dziecka. Przyszło jej do głowy, żeby zaprosić ojca do kręgu uzdrawiającego… i przyszedł.

Piękny występ Christine z zaawansowanych warsztatach w Bonn w Niemczech w lipcu 2017 r. Po zdiagnozowaniu atrozy w młodym wieku i powiedzeniu przez lekarzy, że jest przeznaczona na wózek inwalidzki, Christine postanowiła napisać historię od nowa.

W 2017 roku, po latach nasilających się objawów neurologicznych, prawdopodobnie spowodowanych nieleczonym uszkodzeniem kręgosłupa, u Nancy rozpoznano zwężenie szyjki macicy. Przeszła laminektomię na C3, C4, C5, C6 i C7, ale operacja spowodowała, że ​​Nancy obudziła się z porażeniem czterokończynowym. Córka Nancy i dwumiesięczny wnuk pomogli jej podjąć decyzję „z mocnym zamiarem”, by żyć, leczyć się, ponownie uczyć chodzić.

W kółko słuchała audiobooków dr Joe i filmów z YouTube, oglądała warsztaty online Progressive i codziennie ćwiczyła medytacje. Zanim wzięła udział w swoim pierwszym wydarzeniu na żywo w Portland, chodziła samodzielnie – w pełni sprawna i całkowicie radosna.

Loredana urodziła się głucha na jedno ucho. Lekarze poinformowali ją, że jej nerw słuchowy został uszkodzony, gdy była w łonie matki i że nie ma szans na odzyskanie słuchu.​
Po przeczytaniu jednej z książek dr Joe doszła do przekonania, że ​​stan ten można odwrócić i opowiada historię o tym, jak odzyskała pełny słuch.

Salah rozpoczął odosobnienie na Malcie z bardzo małymi oczekiwaniami, ale ostatecznie wyleczył 26-letni stan charakteryzujący się bólem nóg, kołataniem serca, wysokim ciśnieniem krwi, dezorientacją i osłabiającym strachem przed tymi objawami.

15 lat temu u Victorii zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna, która powoduje poważne problemy z trawieniem i eliminacją. Następnie lekarz przepisał worek kolostomijny… co akurat zbiegło się z wydaniem „Co do cholery wiemy”, a Victoria nagle poczuła nadzieję, że może wyleczyć. Całkowicie zmieniła swoje życie i wyleczyła się, eliminując w swoim życiu wszystko, co mogłoby spowodować nawrót objawów.

Ale w końcu chciała żyć dalej – wyszła za mąż, a oni mieli dziecko. Kiedy jej córka miała 10 miesięcy. W wieku podeszłym Victoria poszła do szpitala z problemami zagrażającymi życiu. Przeżyła, a potem zaczęła od nowa… znowu. Tym razem zanurzyła się w książkach i medytacjach dr Joe.

Natalia opisuje, jak medytacja pomaga jej uczyć się o sobie, pokochać siebie i znaleźć nowy poziom wdzięczności za stresujące dzieciństwo.

Liska opowiada historię o tym, jak wyleczyła się z raka piersi.

Matthais nakręcił swój film w umyśle tydzień przed swoim pierwszymi tygodniowymi zaawansowanymi warsztatami z wielką uwagą i skupieniem. Był zachwycony, gdy odkrył, że sceny z jego film w umyśle wydarzyły się w jakiś sposób podczas tygodnia rekolekcji.

Dwie cudowne historie jednej niezwykłej istoty o tym, że niemożliwe… staje się możliwe!

Po praktykowaniu medytacji w celu materializacji przedmiotów na jednym z zaawansowanych warsztatów w Cancun, Robert zamanifestował pieniądze na swoim koncie bankowym.

Jessica zmagała się z depresją, ale nie miała ona krytycznego znaczenia, dopóki jej ojciec i brat nie popełnili samobójstwa w tym samym roku. Ona sama rozważała samobójstwo, ale zamiast tego spróbowała leków przeciwdepresyjnych i poradnictwa w zakresie zespołu stresu pourazowego. Znajoma powiedziała jej o doktorze Joe, a ona natychmiast ukończyła intensywne i progresywne warsztaty online, zanim wzięła udział w tygodniowych zajęciach dla zaawansowanych w Berlinie. Zakochała się w medytacji – i w życiu – i zakłada organizację non-profit na cześć swojego brata Justina, zwaną Just In Time to Save a Life.

Słuch Cherie pogarszał się z biegiem lat… dopóki nie zaczęła studiować pracy doktora Joe i ćwiczyć medytacje.

Christine została zaproszona na scenę podczas warsztatów na Malcie, aby opowiedzieć swoją historię: Christine nie pamięta, żeby czuła się zdrowa, odkąd miała około 6 lat. 5 lat temu zachorowała na wirusa zwanego przewlekłym wewnętrznym półpasiec i Christine stała się boleśnie wrażliwa na otoczenie. Ta wrażliwość sprawiła, że ​​udział w wydarzeniu dr Joe był szczególnie trudny … ale pokonała swoje objawy i poszła na całość, znajdując ulgę i nową nadzieję na lepsze życie.

W 2017 roku u Dawn zdiagnozowano raka okrężnicy, który dał przerzuty do wątroby. Miała operację usunięcia guza, a także przeszła procedurę stomii. Dawn przeszła następnie 6 rund chemioterapii, a także ponownie przeszła operację usunięcia części wątroby. Nastąpiło więcej cykli chemioterapii, a rok później wydawała się być w remisji. Ale ponieważ liczba jej markerów nowotworowych stale rosła, Dawn miała rezonans magnetyczny i odkryli zmiany nowotworowe na jej wątrobie i otrzewnej w jamie brzusznej. Następnie zdecydowała się spróbować medytacji i wyruszyła w uzdrawiającą podróż, łącząc codzienną medytację z minimalnymi dawkami chemioterapii. Poprzez medytację i poznawanie pracy doktora Joe odkryła ukryte myśli, które doprowadziły do ​​choroby.

Brian ma skrajne osłabienie mięśni i trudności w oddychaniu. Zaczął medytować dr Joe około 15 miesięcy temu, w wyniku czego zaczął odczuwać poprawę swojej siły i mobilności. Złożył wniosek i otrzymał stypendium Give to Give na udział w zaawansowanych tygodniowych warsztatach na Majorka. Po jednej z sesji medytacji Koherencji Uzdrawiania podczas odosobnienia, Brian odzyskał pewną mobilność i siłę w swoich ramionach.

Marilyn przez większość życia borykała się z kilkoma poważnymi problemami zdrowotnymi: niedoborem odporności (lub IgG), depresją i alergiami. Leki jej nie pomagały, a jej stan pogarszał się z biegiem lat. Medytacja również nie pomogła jej na początku, ale zaczęła ponownie medytować po zapoznaniu się z pracą doktora Joe i przeczytaniu You Are the Placebo. Brała udział w zaawansowanch warsztatach w 2017 i brała udział w sesji Uzdrawiania Koherencji jako uzdrowiciel, z doskonałymi wynikami. Kiedy wróciła do domu, wciąż miała wiele do zrobienia w celu uzdrowienia, ale wytrwała… .i teraz robi wielką zmianę w życiu innych. UWAGA: Marilyn wspomina, że ​​jest zaangażowana w społeczność Deer Healing – uczestnicy rekolekcji dr Joe utworzyli wiele grup uzdrawiających w ciągu ostatnich 2 lat. Spotykają się online (a czasem osobiście), aby uczestniczyć w grupowych uzdrowieniach poszczególnych osób. Doskonalą umiejętności, aw niektórych przypadkach osiągają niesamowite rezultaty.

Nancy miała skrzep krwi w nodze, który przeniósł się do jej płuc i musiała być hospitalizowana, aby rozpuścić skrzep. Po poinformowaniu lekarzy, że w rodzinie miała problemy z zakrzepami krwi („czynnik 5”), powiedzieli, że przez resztę życia musi przyjmować leki rozrzedzające krew. Zaczęła regularnie medytować, a także uczestniczyła w czerwcowym Cancun i Toronto Week Long Retreats. Po dwóch odosobnieniach ponownie przebadała krew, a lekarze nie mogli znaleźć dowodów na chorobę krwi.

Po wzięciu udziału w warsztatach progresywnych i zastosowaniu technik oddychania i medytacji dr Joe, Jeff był w stanie całkowicie zaprzestać przyjmowania leków przepisanych na jego niskie ciśnienie krwi, niski poziom energii i depresję.

Po latach radzenia sobie z pogarszającymi się problemami autoimmunologicznymi Kimberly w końcu zdała sobie sprawę, że jej problemy mogą wynikać z nieszczelnych implantów piersi. Usunęła je, ale nadal miała silną wrażliwość pokarmową. Kimberly dowiedziała się o koherencji serca i nauczyła się pracy doktora Joe… wyruszając w podróż, która ma stać się ucieleśnieniem zdrowia i dobrego samopoczucia.

… i dużo więcej!